SON DAKİKA

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU; AİLE İÇİ ŞİDDETE KARŞI ELEKTRONİK KELEPÇE İZLEME MERKEZLERİ KURULACAK

ASAYİŞEĞİTİMGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİ

SALGIN TEDBİRLERİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

ASAYİŞEKONOMİGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİSAĞLIKSİYASETSONDAKİKA

Bu haber 27 Mart 2019 - 19:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılan açıklamaya göre, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya Başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısı Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısının katılımıyla bugün saat 09.30’da gerçekleştirildi.

Teftiş Kurulu Bölge Başkanları, Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürleri ve İl Emniyet Müdürleri toplantıya video konferans yöntemiyle katılım sağlandığı bildirildi. 

Toplantıda, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı ile örgüt mensuplarına yönelik ortak yürütülen çalışmalara değinerek, halkın desteğiyle terör örgütleri FETÖ, PKK ve DEAŞ ile mücadelede kararlılıkla devam edileceğini belirtti.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Türkiye’de yaklaşan yerel seçim sürecinde de değinerek “Bu zamana kadar alınan güvenlik önlemleri ile ülkemizin huzurlu bir seçim dönemine girmesinde Emniyet güçlerimizin başarılı çalışmaları olmuştur. Seçim zamanı ve sonrasında da herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması konusunda aynı özeni göstereceğiz” ifadelerini kullandı. 

“2 BİN 500 KADIN POLİS ALINACAK”

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, ‘Güven Masası’ uygulaması kapsamında başta Polis Merkezi Amirlikleri olmak üzere diğer birimlerin de iş ve işlemlerine katkı sağlamak amacıyla lisans mezunu 2 bin 500 kadın Polis Memuru adayı alınacağı müjdesini verdi.

Emniyet Teşkilatı kadrosuna dahil olacak 8 bin 187 Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı konusuna da değinen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, yapılan başvuru sayısının memnun edici düzeyde olduğunu, bu sayının daha da artacağını sözlerine ekledi. 

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, ülkemizde her alanda özveriyle görev yapan personele teşekkür ederek görevlerinde başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.

HABER: Sümer TAŞKIRAN 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.