SON DAKİKA

“HAFTA İÇİ SAAT 21:00 İLE 05:00 ARASINDA SOKAĞA ÇIKMA SINIRLAMASI UYGULANACAK”

ASAYİŞGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİSAĞLIKSONDAKİKA

EMNİYET TEŞKİLATINDA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

ASAYİŞEĞİTİMGenelPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİSONDAKİKA

8 BİN POLİS ALIMI İÇİN BAŞVURU KILAVUZU YAYIMLANDI

ASAYİŞEĞİTİMGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİSONDAKİKA

AK Parti İl Başkan Yardımcısı bombalı saldırıyı anlattı

Bu haber 28 Eylül 2017 - 12:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Hakkari İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Salih Kahramanın aracına yapılan bombalı saldırının izleri gün ağırınca ortaya çıktı.
Berçelan Mahallesinde ikamet eden AK Parti Hakkari İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Salih Kahramanın evinin önündeki araca yapılan bombalı saldırıda başkan patlamadan saniye farkı ile kurtulurken, çevredeki iş yeri ve evlerin camları kırılmıştı. Meydana gelen patlamanın şiddeti bir market kamerası tarafından da görüntülendi.
Mahallede birçok binanın camlarının kırıldığı olay yerinde İHA muhabirine açıklamada bulunan Başkan Salih Kahraman, kimseyle bir meselesi olmadığını belirterek saldırıyı yapanları Allaha havale ettiğini, bu saldırının kendine değil huzura yapıldığını söyledi. Başkan Kahraman, ”Akşam çarşı merkezinden evime geldim. Aracımı park eder edip eve girmeye çalışırken patlama meydana geldi. Patlamanın şiddeti ile birlikte çevredeki komşuların camları kırıldı. İnşallah Allahından bulurlar. Biz huzur arıyoruz kimseyle alacak verecek bir şeyimiz yok. Boşu boşuna milletin huzurunu bozuyorlar. Patlama sonrası herkes geldi buraya güvenlik güçleri geldi. Bu olayı kınıyorum ve onları Allaha havale ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.