AK PARTİ, PARTİLİKTE BİR İLKE DAHA İMZA ATARAK ÖDEMİŞ İLÇESİNDE WHATSAPP İLETİŞİM HATTI KURDU

AK Parti Ödemiş ilçe Başkanı Muhammet Şen Ödemişlilere daha iyi hizmet vermek için WhatsApp iletişim hattı kurduklarını açıkladı. Açıklamasında: 

0542 285 94 70 nolu WhatsApp iletişim hattı üzerinden Ödemiş’te yaşanılan sorunları fotoğraf, video ve yazılı olarak hızlıca iletilerek hızlı çözüm sağlamak amacıyla kurduklarını ifade etti. 

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı olarak yeni bir dönem başlattıklarını duyuran İlçe Başkanı Muhammet Şen sözlerine şöyle devam etti:

 “Bu uygulama Türkiye’de ilk ve tek olarak Ödemiş ilçemizde başlatıldı. Biz ilçe Başkanlığına atandığımız gün yeni bir değişim ve dönüşüm başlatacağımızı ifade etmiştik. Bu kapsamda İlçe teşkilatı olarak değişim ve dönüşümlere başladık. Kongremizin ardından oluşturulan yönetim kurulumuz ile birlikte Ödemiş’e ve Ödemişlilere hizmet etmek için 7/24 çalışıyoruz. Hemşerilerimizin her türlü sorun sıkıntı ve taleplerini çözmek için azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. WhatsApp iletişim hattının Ödemişliler tarafından yoğun ilgi gördü.”

HABER: Sümer TAŞKIRAN 

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.