SON DAKİKA

BİR İNSAN MESLEĞİNE BU KADAR MI YAKIŞIR?

Bu haber 16 Mart 2019 - 17:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bilindiği gibi hayatta kutsal ama aynı zamanda zor olan meslekler vardır. Bu meslekleri icra etmek, gerçek anlamda mesleğini severek ve isteyerek yapmaktan geçer ve bu da beraberinde başarı getirir.

Gazetecilik de zor mesleklerden biridir. Araştırmacı gazeteci olmak daha da zordur. Hele bi de üzerine sunuculuğu da eklersek..

Severek icra ettiği mesleğiyle, güler yüzüyle, sunduğu programlarda yerine göre bir anne, bir abla, bir kardeş, olmayı başarmış, kâh gülmüş, kâh ağlamış, kâh üzülmüş, kâh, kızmış, kâh bağrına basmış, tüm bu duyguları sunduğu programlarda en samimi şekilde sergilemiş tatlı sertliğiyle faili meçhul cinayetleri çözümleyen değerli sunucunuzu tanımayanımız yoktur. Elbette tahmin ettiğiniz gibi ATV ekranının güzel yüzü Müge Anlı’dan bahsediyorum.

Türkiye’ye mal olmuş, başarıdan başarıya imza atan Araştırmacı Gazeteci olan Müge Anlı, mesleğine yakışan isimlerden biri olmayı başarmış gerçek bir gazeteci ve başarılı bir sunucudur. İllaki kolay olmamıştır bu seviyelere gelebilmek…

Büyük bir emek, özveri ve mesleğine aşık olan bir başarı öyküsüdür Müge Anlı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olduktan sonra yüksek lisansını Hukuk üzerinde tamamlamış olan Müge Anlı sunuculuktaki başarısına hukuk bilgilerini de katarak oldukça başarılı bir program ile ekranlarda çözümlediği olaylarla Türkiye’nin sesi, çözümü, umudu, olmayı başarmıştır.

Müge Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele almaktadır. Bir çok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

Ben de şahsım ve polis medya gazetesi ekibimiz adına kendisine meslek hayatı boyunca üstün başarılar diliyorum.

İyi ki varsın başarılı sunucumuz
MÜGE ANLI !

Raşit KARAGÖZ
Polis Medya Haberleri Gazetesi
İmtiyaz Sahibi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.