SON DAKİKA

ÇORLU’DA LÜKS OTEL TADINDA HASTANE “Özel LIFEPORT HOSPITAL”

Bu haber 08 Mart 2019 - 19:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ÇORLU’DA LÜKS OTEL TADINDA HASTANE “Özel LIFEPORT HOSPITAL” 

Tekirdağ’’ın Alipaşa Mah, Kılıç Ali Paşa Cd No:3 6 Çorlu ilçesinde 7500m2 kullanım alanına sahip, 17 adeti erişkin yoğun bakım, 13 adeti yeni doğan yoğun bakım yatağından oluşan toplam 75yatak kapasiteli özel LIFEPORT HOSPITAL Hastanesi kısa süre sonra faaliyete geçecek. 

Erişkin yoğun bakım ünitesinde yoğun bakım yataklarının 7 adeti tek kişilik yoğun bakım odası olarak hizmet verecek olan hastanede ameliyathane oda sayısı ise 4 adetten oluşmaktadır. Özel LIFEPORT HOSPITAL Hastanesinde ayrıca bir Doğumhane, Endoskopi Ünitesi, Tıbbi Laboratuvar, Radyoloji Ünitesi yer almaktadır. 

25 adet Polikinlik odası, 51 konforlu tek kişilik hasta odası ve 3 suit oda ve 75 yatak mevcut olan özel LIFEPORT HOSPITAL’da Suit odalar 36m2, standart odalar 27,5m2 olup tüm hasta odaları ve WC’lerde hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır. Butona basıldığında katlardaki hemşire bankolarında bulunan banko monitöründe sesli uyarı sistemi devreye girerek görevli kat hemşiresi bu uyarı ile odaya yönlendirilir. Hastanenin tüm odaları, pencereleri gün ışığı alır konumdadır. Tüm hasta odalarında da LED aydınlatma sistemi de bulunmaktadır.

Ayrıca hastanenin Yemekhane, Toplantı Salonu, Kafeterya, Sergi Salonu, Otopark ve Bahçesi mevcut olup yer almaktadır. 

Polis Medya Haberleri Gazetesi ekibi olarak yeni faaliyete girecek olan LIFEPORT HOSPITAL’da yapmış olduğumuz çalışmalarda hastanenin başta insan sağlığı, rahatlığı ve hijyen konusunda da ciddiyete önem vererek, ne kadar özverili ve titiz çalışmalarında samimi olduklarını yerinde gördük. 

Ekibimiz adına özel LIFEPORT HOSPITAL Hastanesinin yapımında emeği geçen tüm personele başarılar diliyoruz.

Haber; Hasan DESTEGÜL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.