SON DAKİKA

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN KORONOYA KARŞI EK TEDBİRLER

DÜNYAGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİSAĞLIKSONDAKİKA

POLİS MEMURU ÖMER FARUK TEKAĞAÇ ŞEHİT OLDU

ASAYİŞPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİSONDAKİKATRAFİK

AKINCI ÜSSÜ DAVASINDA KARAR AÇIKLANDI

ASAYİŞGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİSONDAKİKA

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DÜZCE’DE KONUŞTU

Bu haber 27 Mart 2019 - 19:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  Erdoğan, Düzce’de düzenlenen miting’e katıldı. Mitingdeki konuşmasında 24 Haziran seçimlerinde Düzcelilerin kendisine verdiği oy desteğinden ötürü teşekkürlerini iletti. Düzce halkının 31 Mart seçimlerinde de gönül belediyeciliğe verecekleri desteklere inancının tam olduğunu aktardı. 

“DÜZCE DEPREMİNİN YARALARINI SİLECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce depremlerini de anımsayarak yaşanan o acı günde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Allah’tan rahmet diledi. Düzce’de depremin yol açtığı yaraların izlerini silmek için büyük gayret gösterdiklerini, 2003 yılından bugüne kadar 600 milyon liraya yakın bir kaynakla şehirde 6 bin 266 konut inşa ettiklerini sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce’nin nüfus yoğunluğu bakımında 15’nci sırada yer aldığını buna uygun olarak da imarının yapıldığını, önümüzdeki dönem daha gelişmiş ve müreffeh bir Düzce için çok çalışacaklarının altını çizdi. 

“ KULLANILMAYAN HER OY ÜLKENİN BAŞINA ÇORAP ÖRMEK İSTEYENLERİN EKMEĞİNE SÜRÜLMÜŞ YAĞ GİBİDİR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşları mutlaka sandığa gitmeye davet ederek, pazar günü sandığa gitmeyen her vatandaşın kendi iradesini, oraya gidip oyunu kullananların insafına terk ettiğini bilmeleri gerektiğini söyleyerek vatandaşları sandığa gitmeye davet etti. 

Erdoğan, “Kullanılmayan her oy bu ülkenin ve milletin başına çorap örmek isteyenlerin ekmeğine sürülmüş bir yağ gibidir. Kızgınlık, küskünlük, ders verme hissiyatı başka şeydir, sandıkta millî iradeye sahip çıkmak başka şeydir” şeklinde konuştu. 

HABER: Sümer TAŞKIRAN 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.