SON DAKİKA

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN POLİS TEŞKİLATI’NIN 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Bu haber 09 Nisan 2020 - 22:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’a mesja gönderdi.

İşte o mesaj:

“ Ülkemizde barış, refah ve huzurun güvencesi Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.

Kurulduğu günden bu yana hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı ilke edinen Polis Teşkilatımız, ülkemizin her köşesinde gece-gündüz fedakarca görev yaparak, milletimiz için her zaman huzur, güven ve şefkat kapısı olmuştur.

Terörle ve örgütlü suçlarla mücadele başta olmak üzere, üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran, büyük fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla hizmet veren Emniyet Teşkilatımız, 175 yıllık bilgi ve tecrübesiyle hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Aziz milletimiz için canı pahasına görev yapan Türk Polis Teşkilatı’nın bundan sonra da halkımızın güven ve sevgisinden güç alarak, yüksek vazife şuuruyla çalışmalarını sürdüreceğine inanıyor; Polis Teşkilatımızı ileriye taşıyacak her adımın destekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.