SON DAKİKA

DEVA Partisi Lideri Babacan: Seçim kazanmak marifet değil

Bu haber 18 Şubat 2022 - 4:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Ankara Yenimahalle Genişletilmiş 2. İstişare toplantısına katıldı. Toplantıda bir konuşma yaptı. Teşkilatlanmanın önemine vurgu yaparak konuşmasına başlayan Babacan, hem mutfak çalışması hem de bu çalışmaların sahaya yansımasının, ayrıca sorunları çözebilmek için vatandaşla doğrudan temasın son derece önemli olduğunu belirtti. 

Medya’da yeterli ölçüde yer alamadıklarını söyleyen Babacan: “Partimizi tanıtmak, kamuoyuna yaptığımız çalışmaları anlatmak ve vatandaşa kendimizi daha iyi tanıtabilmek istiyoruz fakat çoğu zaman medya kısıtlamalarına maruz kalıyoruz. Buna rağmen önünüzde koskoca bir potansiyel var ve her ne olursa olsun bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı. 

PARTİLERİN SEÇİMLERİ KAZANMASI MARİFET DEĞİL, SEÇİLDİKTEN SONRASI ÖNEMLİ

Deva Partisi Lideri Ali Babacan, ilkeler ve hedefler doğrultusunda çalışma yürüttüklerini ve bu çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini söyledi. Babacan: “Partilerin seçimleri kazanması marifet değil, önemli olan seçimden sonra ülkeyi kaybetmemek adına verdiğiniz mücadele ve yaptığınız hizmetlerdir. Bu nedenle henüz seçilmeden önce seçime en iyi şekilde hazırlık yapmak gerekir. Bu hazırlıklar her açıdan tam olmalıdır. Ben görev aldığım zamanlarda 3×5 yani 15 yıllık kalkınma planı hazırlardık. Şu an seçim için üzerinde çalıştığımız kalkınma planı ise emin olun bunun çok daha fazlası. Gerek kadro, gerek politika, gerekse eylem planı olarak her açıdan seçime hazır olmak ve seçimden sonra yapacağımız hizmetler için sürekli çalışıyoruz. 

6 ittifak partisi olarak istişarelerde bulunup çalışmalar yürütüyoruz. Teknik olarak farklılıklarımız olabilir fakat aynı ruhta birleştik. Nihai hedefimiz; içinde bulunduğumuz krizi çözerek, ülkemize, vatandaşlarımıza özgürlük, zenginlik, adalet duygusu oluşturmaktır. Tabi bunu da ancak ve ancak vatandaşımıza yapabileceklerimizi görmelerini sağlayarak, onları ikna ederek, güven oluşturularak gerçekleştirebiliriz 

Bugünkü hükümet bu ülkenin hiç bir sorununu çözemeyecek ve sorunlar gittikçe büyüyecek. Artık eski dönem bitti, yeni dönem başlıyor.”

HABER: Sümer TAŞKIRAN / ANKARA 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.