SON DAKİKA

EMNİYET MÜDÜRÜ 94 YAŞINDAKİ POLİSİN ELİNİ ÖPEREK PLAKET VERDİ

Bu haber 06 Ekim 2019 - 19:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çeşitli birimlerden emekli olan rütbeli ve rütbesiz 528 polise düzenlenen törenle plaket verildi.

İl Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan, törene katılan 94 yaşındaki emekli Başkomiser İsmail Demirtaş’ın elini öperek plaket verdi.

Merter’de bulunan Polis Eğitim Kongre Merkezi’nde (PEKOM) düzenlenen plaket törenine İstanbul Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan ve Emniyet Müdür Yardımcıları katıldı.

Emniyet Müdürü Çalışkan, emekli olan polislere daha iyi hizmet verilebilmesi için Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde emekli personelle irtibat bürosu kurulduğunu söyledi.

Çalışkan, “Türkiye’de ilk defa İstanbul’da faaliyete geçirilen büro vasıtasıyla emekli olan personellerin iyi ya da kötü günlerinde yanlarında olmak. Sorunları olanların sorunlarıyla ilgilenerek sağlıklı bir iletişim kurmak için kuruldu. Son bir yılda 528 polisin emekli olduğu İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzde böyle bir birimin kurulmasının ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı. Zaman zaman böyle etkinliklerde toplanarak iletişimimizi diri tutmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Çalışkan, törene katılan 94 yaşındaki emekli Başkomiser İsmail Demirtaş’a da plaket vererek elini öptü.

Haber: Halis Kahraman

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.