SON DAKİKA

EVDE KAL TÜRKİYEM!

Bu haber 27 Mart 2020 - 1:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Evde kal Türkiyem! Biz BASIN MENSUPLARI olarak sizi her konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Evde kal Türkiyem! Biz POLİS, JANDARMA , SAHİL GÜVENLİK ve tüm kolluk kuvvetleri olarak sizin güvenliğiniz ve tüm ihtiyaçlarınız için hazırız.

Evde kal Türkiyem! Biz SAĞLIK ÇALIŞANLARI olarak sağlığınıza kavuşmanız için elimizden gelen her şeyi yapacağız. 

Lütfen uyarıları dikkate al ve evde kal Türkiyem! Evdeki günlerini en iyi şekilde değerlendir, güzel beslen ve başka bir şey düşünme. Çünkü biz senin yanındayız ve hizmetindeyiz. lütfen uyarıları dikkate al ve evde kal. EVDE HAYAT VAR

Dünyayı tehdit etmeye devam eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen Koronavirüs (Kovid-19) salgınından Türkiye’yi korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla seferber olan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, gecesini gündüzüne katan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve diğer Bakanlarımıza, tüm devlet erkanına, bu zor süreçte emeği geçen tüm yetkililere, canlarını hiçe sayarak hayat kurtarmaya çalışan tüm sağlık çalışanlarına, canlarını hiçe sayarak kamuoyunu bilgilendirmeye devam eden tüm gazeteci arkadaşlarımıza, canlarını hiçe sayarak hizmet eden emniyet, jandarma ve kolluk kuvvetlerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu zorlu süreci en az sayıda can kaybı ile ve en kısa sürede hep birlikte atlatmak ümidiyle sağlıklı, günler diliyoruz. Allah ülkemizi tüm kötülüklerden korusun ve devletimize zeval vermesin. 

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.