SON DAKİKA

GÖREVİNİ YAPAN TRAFİK POLİSLERİNE YARBAY’DAN ÇİRKİN SÖZLER

Bu haber 08 Nisan 2020 - 2:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trafik yol kontrolünde, Yarbay’dan inanılmaz sözler..

Trafik polislerinin yaptığı yol kontrolünde bir yarbay inanılmaz sözler sarf etti. Yarbay polis memuruna hitaben “Maaşın kaç para, ederin kaç para” dedi.

Edinilen bilgiye göre; 31 Mart’ta yapılan yol kontrolünde, trafik polisleri tarafından durdurulan yarbay polis memurlarına hoş olmayan sözler söyledi.

Görevini yapan trafik polislerinin nereden geliyorsunuz şeklinde soru sorduğu bir kişi önce asker olduğunu belirtti sonra da “Ben yarbayım benle konuşurken dikkatli olacaksın” dedi ve polis memurunun taklidini yaptığı belirtildi.

Bir süre sonra tartışmaya başka bir emniyet görevlisi dahil oldu. Bu kez bu polis memuruna hitaben “Komiserlere dahi askerlik yaptırdım” diyen şahıs, emniyet mensubunun “Ben de askerlik yaptım, hem de şerefli bir şekilde” cevabı üzerine “Ben yarbayım, ne demek benim yarbay olmam ilgilendirmiyor. Bugüne kadar askerlik yaparken iyiydi. Bu kadar mı kaldı geriye” şeklinde sözler sarfettiği aktarıldı.

Polis memurunun bu sözlere tepki göstermesi üzerine de bir amir gibi “Bağırma, sesini çıkartma benim yanımda. Yarbayım ben yarbay” diyerek polislere bağırdı.

Polis memuruyla tartışmaya devam eden yarbay bu kez daha inanılmaz bir söz sarf etti ve “Maaşın kaç para, ederin kaç para” dedi.

Görevi başındaki polis memurlarına hoş olmayan yaklaşımda bulunarak tartışma yaratan Yarbay hakkında soruşturma başlatıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.