İL EMNİYET MÜDÜRÜ MEVLÜT DEMİR: “POLİSLİK HAYATA DOKUNMAKTIR”

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, başarılı 4 polisi Üstün Başarı ve Teşekkür Belgesi ile ödüllendirdi.

Müdür Mevlüt Demir, başarılı çalışmaları, görevlerinde gösterdikleri takdire şayan gayretleri ve hassasiyetlerinden dolayı Üstün Başarı ve Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilen personelleri makamında kabul etti.

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, ödül dağıtım töreninde yaptığı konuşmalarında; “Polislik, hayata dokunmaktır. Bu dokunuşlarla nizamı intizamı tanzim eder, bu dokunuşlarla hayattan kopuşları engelleriz. Kimi trafik kazasında, kimi intihar vakasında ama hayatın ve yaşamın her anında; uzanan, koşan, tutan taraf oluruz. Bu şerefli ve asil mesleğin mensupları olarak; vatandaşın derdiyle dertlenir, onlar huzura erince dinleniriz. 

Bu nedenle bu ulvi vazifeleri kendilerine şiar edinmiş olanlar için durmak, yılmak, görevini ifa ederken bir lahza bile sekteye uğramak yoktur. Bizim için mükâfatların en büyüğü vatandaşın gece vakti sokakta huzurla yürümesi, bir çocuğun güvenle oyun oynaması, velhasıl-ı kelam Denizli’mizin “Huzur Kenti” olmasıdır. Bu bize yeter ancak hayatta her şeyin bir karşılığı olduğu gibi bu özverili çalışmalarınızında bir karşılığı olduğuna inanıyor, bu bilinçle çalışan bütün mesai arkadaşlarımın başarılarının devamını dileyerek sizleri tebrik ediyorum.” dedi.

Düzenlenen ödül programı, belgelerin ve hediyelerin taktimi ile birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

www.polismedya.com.tr

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.