SON DAKİKA

İNEBOLU KAYMAKAMI ATAKAN ATASOY’DAN İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI

Bu haber 29 Mayıs 2019 - 23:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ÖZEL HABER: SÜMER TAŞKIRAN

2015’ten bu yana Kastamonu’nun İnebolu İlçesinde Kaymakamlık görevini başarılı bir şekilde icra eden, aynı zamanda Doğanyurt Kaymakamı Vekili olan vatandaşla iç içe, tevazu sahibi ve güler yüzlü kişiliğiyle İnebolu halkı tarafından sevilen Abdullah Atakan ATASOY, komşu ilçelerde görevli  Kaymakam ve yeni seçilen Belediye Başkanları onuruna bir iftar yemeği düzenledi.

İftar yemeği programına, Bozkurt Kaymakamı ve Abana Kaymakam Vekili  Barbaros Akbulak, Küre Kaymakamı Fatih Kayabaşı, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Hüner Özay, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık ve Küre Belediye Başkanı Salih Turan katıldı.

Son derece olumlu geçen programda, ilçeler için hizmet anlayışı çerçevesinde görüş ve önerilerde bulunuldu. İlçelerin sorunlarına da eğilen devlet adamları, çözümü hususunda daha iyi hizmet anlayışı güderek istişare ettiler.

Kaymakam ve Belediye Başkanları,  İnebolu Kaymakamı Atakan ATASOY’a verimli geçen iftar yemeği programı için teşekkür etti. Fotoğraf çekiminin ardından program son buldu.

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.