SON DAKİKA

Kısmi Kapanma Neyi İçeriyor?

ASAYİŞGÜNDEMPOLİS GÜNDEM

İNEBOLU KAYMAKAMI ATASOY’A NEZAKET ZİYARETİ

Bu haber 07 Eylül 2019 - 14:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Bölümü Uzmanı Yavuz Yücel, Polis Medya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Raşit Karagöz, Kastamonu Bölge Müdürü Celal Bekiroğlu ve Yazı İşleri Müdürü Sümer Taşkıran, İnebolu Kaymakamı A. Atakan Atasoy’a bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Konuklarını makamında ağırlayan Kaymakam Atasoy, samimi ortamda geçen görüşmede, ilçenin Kurtuluş Savaşımızdaki tarihi önemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Görüşmede, TBMM’de 11 Şubat 1924 tarihinde yapılan 99. Oturumda, 66 numaralı Kanunla İnebolu Mavnacılar Loncası’nın, “Beyaz Şeritli İstiklâl Madalyası ve Beratı” ile taltif edildiğini belirten Kaymakam Atasoy, tüm İnebolu halkına verilmiş olan bu madalyanın ilçe halkı için tarihi önemine işaret etti.

Görüşmede ayrıca, İnebolu’nun hem tarihi önemi, hem de eşsiz doğal güzelliklerden dolayı önemli bir turizm potansiyeli bulunduğuna dikkat çeken Atasoy,  bu potansiyelinin hayata geçirilmesinde önemli unsur olan tanıtımı için, gerek yerel ve gerekse ulusal basının katkısının değerli olduğunu söyledi.

Küre ve Doğanyurt ilçeleri de dâhil üç ilçeden sorumu olan Kaymakam Atasoy, ilçenin tarihini yaşatmak ve sosyal, ekonomik gelişmesini sağlamak için yoğun bir çalışma içinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Polis Medya ekibine gazetenin başarılı çalışmalarını  takdir ettiğini söyleyen Kaymakam Atasoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Görüşmenin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.