SON DAKİKA

İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan ‘yılın polisi’

Bu haber 29 Nisan 2017 - 11:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İSTANBUL DHATürk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malulleri Dul ve Yetimleri Eğitim Yardım Vakfı’nın (TEYEV) 35. Geleneksel Balosu Beşiktaş Conrad Otel’de yapıldı. TEYEV Başkanı Maral Öztekin ve İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan’ın ev sahipliğinde yapılan geceye sanatçı Orhan Gencebay, eski Emniyet Genel Müdürü ve eski OHAL Valisi Ünal Erkan, Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ile iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
TEYEV Başkanı Maral Öztekin gecenin anlamına ilişkin yaptığı konuşmada, babalarına doymadan yetim kalan ve yoksulluk şartlarına uymaya çalışan çocukların büyüklerden gelecek yardımların önemine değinerek şunları söyledi: “Yetim kalan minik yavrularımız bu yardımların karşılığını büyüyünce devletlerine bilgileriyle, akıllarıyla gerekirse canlarıyla ödeme gayretinde olacaklardır. Bugün burada rahatlıkla bulunmamızı tüm asker ve polis şehitlerimize borçluyuz.”
Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ise yaptığı konuşmada “ Aziz şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimiz bizim ilk önceliğimizdir” dedi.
Plaket verildi
Konuşmaların ardından TEYEV Başkanı Maral Öztekin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ı 15 Temmuz gecesi gösterdiği gayret ve azim sebebiyle yılın polisi seçtiklerini söyledi. Eski Emniyet Genel Müdürü ve eski OHAL Valisi Ünal Erkan tarafından Çalışkan’a plaket verildi.
Emniyet Müdürü Çalışkan tarafından, TEYEV’e katkıda bulunan hayırseverlere özel hazırlanmış plaketler verdi. Plaket töreninin ardından sahneye Sibel Can çıkarak konser verdi. Gece bu konserin ardından son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.