SON DAKİKA

KARAGÖZ: POLİS MEDYA GAZETEMİZİN 5. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLARIM

Bu haber 20 Mart 2020 - 0:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Polis Medya Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Raşit Karagöz, kuruluşunun 5. yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Polisimizin duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan gazetemiz, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana aynı çizgide kararlılıkla ilerliyor. Farklı bakış açısı ve tarafsız yorumlarıyla kendini bu günlere taşıyan, Gazetemizin 5. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Gazetemizin bugünlere kadar gelmesinde emeği geçen ve katkıda bulunanlara ayrı ayrı teşekkür ediyor, hep birlikte nice başarılı yıllar diliyorum. İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmakla kalmayıp, aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir.

Biz basın mensupları ise oldukça önemli olan toplumun bilgi edinme hakkını yerine getirirken, kamu görevi yapan önemli toplumsal aktörlerin, günümüzde ülkelerin gelişmişliği ve toplumların kalkınması ile basın özgürlüğü arasında paralellik olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır. Bu nedenle kamuoyunda “dördüncü kuvvet” olarak da anılan basının; habercilik yaparken ilkeli, dürüst ve tarafsız olması oldukça önem arz etmektedir.

Bu vesileyle gazetemizin 5. kuruluş yıl dönümünü kutlar; ilk günden bugüne kadar yapılan doğru ve ilkeli habercilikte emeği geçen herkesi, yazarından yazı işleri müdürüne, muhabirinden foto muhabirine, kameramanına, matbaa görevlisine ve grafik tasarımına, dağıtıcısına ve okuyucularımıza kadar ayrı ayrı tebrik eder, daha nice başarılı yıllar dilerim.

Gazetemiz, T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Enformasyon Genel Müdürlüğü Akredite Onaylıdır.

Polisimizin duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan POLİS MEDYA GAZETEMİZİN 5.KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN.

HEP BİRLİKTE NİCE YILLARA

www.polismedya.com.tr

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.