SON DAKİKA

Kemer İlçesinde 3 Ayrı Evden Hırsızlık Olayının Şüphelileri Suçüstü Yakalandı

Bu haber 03 Şubat 2017 - 19:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 01 Şubat günü Kemer-Antalya istikametinde yapılan uygulama sırasında, durdurulan bir araç içerisindeki (3) şahsın kaçmaya yeltenmeleri üzerine, şahıslar görevlilerimizce etkisiz hale getirilerek yakalanmışlardır.

Şahısların, “Hırsızlık, Uyuşturucu Madde kullanmak ve Bulundurmak vb.” suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan, (T.G.), (H.E.) ve (V.E.) isimli şüpheli şahıslar olduğu (V.E.)’nin ise arandığı tespit edilmiştir.

Şahısların üstlerinde ve kullandıkları araçta yapılan aramada; (1695 TL.) para, (3) adet kol saati, çeşitli ziynet eşyaları, (3) adet kar maskesi, (1) adet kapı göbeği açmada kullanılan tornavida, (1) adet eldiven, (1) adet el feneri, (2) adet bıçak, daralı 1,60 gr. kokain maddesi ele geçirilmiştir.

Şahıslar hakkında inceleme yapıldığı esnada, Kemer ilçesinde (3) ayrı evden hırsızlık olayı meydana gelmesi ile ilgili müştekilerin İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne müracaatta bulunması üzerine suç eşyalarının bir kısmının müştekilere ait olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca, müştekileri tespit edilemeyen suça konu eşyaların sahiplerinin tespitine yönelik çalışma başlatılmıştır.

Yakalanan (3) şüpheli haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmışlardır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.