SON DAKİKA

Kocaeli polisinden parklara denetim

Bu haber 26 Eylül 2017 - 17:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye genelinde eş zamanlı olarak Kocaelide yapılan ‘Parklar Uygulamasında 379 parkta bin 577 şahıs sorgulanarak, yaralama suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs gözaltına alındı.
Terör eylemlerinin önlenebilmesi ve çocukların suça sürüklenmesini amacıyla okul saatleri içerisinde Türkiye genelinde eş zamanlı olarak ‘Parklar Uygulaması gerçekleştirildi. Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlükleri ve Mobil Park ekiplerinin Kocaeli genelinde yaptığı uygulamaya 225 personel ve 54 ekip katıldı. Ekipler tarafından 379 parkta gerçekleştirilen uygulama sonucunda bin 577 şahıs sorgulandı. Sorgulanan şahısların içerisinde yaralama suçundan 1 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs gözaltına alındı.
Hırsızlık, hükümlü veya tutuklunun kaçması suçlarından aranan 2 şahıs da yapılan uygulamada polis ekipleri tarafından göz altına alınırken 6 şahsa da 654 TL idari para cezası uygulandı. Polis ekipleri vatandaşların rahat ve huzurunun sağlanması için genel asayiş ve kamu düzeninin korunması amacıyla çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.