SON DAKİKA

Kısmi Kapanma Neyi İçeriyor?

ASAYİŞGÜNDEMPOLİS GÜNDEM

KORUMA POLİSİ MEKTUP BIRAKARAK CANINA KIYDI

Bu haber 16 Mart 2021 - 16:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığında görevli polis memuru M.A.B.’nin bugün sabah saatlerinde intihar ettiği bilgisi aktarıldı. 

Edinilen bilgiye göre, 28 yaşında olan ve 4 aydan beri yalnız yaşayan Koruma Polisi M.A.B bu sabah göreve gitmedi. M.A.B’nın ekip arkadaşları onu telefonla aradı fakat ulaşamadı. Bunun üzerine  arkadaşları kaldığı eve gitti. Polisler, kapının açılmaması üzerine çilingir yardımıyla eve girince, polis memurunun silahıyla birlikte cansız bedeniyle karşılaştı. Polis memurunun polis merkezinde baskı gördüğüne dair bir mektup yazarak yaşamına son verdiği belirtildi. 

M.A.B’nin mektubunda kaleme aldığı satırlar şöyle:

“Personelini aşağılamak, tehdit etmek, meslekten etmek, küçük düşürmek, yalancı konumuna koymak en iyi yaptığınız iş olsa gerek. Her insanın bir gururu vardır ve ben o lafları kaldıramadım. Evet C.B. ve A.Ö. bina tesis ve kapılar size ait. Keşke yukarıda yazdıklarım yerine biraz da personele iyi davranıp hal hatır sormayı onları anlamayı deneseydiniz. Cenazeme M. Y. komiserim hariç hiçbir rütbenin gelmesini istemiyorum.”

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

HABER: SÜMER TAŞKIRAN 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.