SON DAKİKA

MHP KEÇİÖREN YENİ HİZMET BİNASI TÖRENLE AÇILDI

Bu haber 18 Ocak 2019 - 1:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören ilçe Başkanlığı’nın yeni hizmet binası tören ile açıldı.

Açılış törenine Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Keçiören Başkanı Mustafa Ak, Keçiören İlçe Başkanı Alparslan Doğan, Cumhur İttifakı ortak Keçiören Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Polis Medya Protokol Müdürü Emekli Emniyet Müdürü Abdullah Kaplan, Milletvekilleri, Muhtarlar, Şehit Aileleri, Milliyetçi Hareket Partisi üyeleri, Dernek Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Türk bayraklı kıyafetlerle bezenmiş gençlerden oluşan gösteri grubu ile program başladı.

Açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören İlçe Başkanı Alparslan Doğan gerçekleştirdi. Sözlerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) yeni hizmet binasının partiye ve Keçiören’e güzel hizmetler sunacağına inancıyla Türk Milleti’ne hayırlara vesile olmasını temenni etti. Milliyetçi Harekete gönül verenlerin buluşacakları, heyecan ve fikirlerini paylaşacakları yeni hizmet binasını partiye ve ilçeye kazandırdıklarını ifade eden  Alparslan Doğan, sevda birliği gönül birliği, ülkü birliği ve cumhur ittifakı ruhu içinde vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, devletin bekâsı, Keçiören’in huzur ve bütünlüğü için hep var olmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Doğan, gün yaşananların farkında olma günü diyerek yönetime ve tüm katılımcılara  teşekkür etti. Başkan Doğan; “ Ben değil biz olacağız. Koşturacağız, çalışacağız, başaracağız. Biz, Keçiöreniz Keçiören biziz. Biz büyük Türk Milletiyiz, biz Türkiyeyiz. NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE” diyerek sözlerini tamamladı.

Ardından Cumhur İttifakının ortak adayı olan Keçiören Belediye Başkan adayı Turgut Altınok konuşma yaptı. Çatı, ocak, yuva olarak tanımladığı yeni hizmet binasının Keçiören’e, Ankara’ya ve Türk Milletine hayırlı olmasını diledi. Cumhur ittifakı adayı olarak çalışma arkadaşları ve vatandaşlardan seçim süresince dua ve desteklerini talep ederek tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ açıklamalarda bulundu. Türk Milleti olarak çok derin imtihanlardan geçilen bir dönem yaşanmakta olduğuna dikkat çeken Başbuğ, Türk Milleti’nin bekâ sorunu ile imtihan edildiği bu dönemde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bey’in önce ülkem diyerek attığı adımla bir kurtuluş reçetesi ortaya çıkartmış olduğunu ve bu reçetenin adının da Cumhur İttifakı olduğunu belirtti. Bu bağlamda MHP’nin tüm teşkilatlarına önemli görevler düşmekte olduğunun altını çizdi. Bu yeni hizmet binasında MHP Keçiören İlçe teşkilatı olarak bir çok faaliyetlere imza atıp başarılı işler yürütme temennisinde bulundu. 

Tören toplu kurdele kesimi ile son buldu.

HABER: Sümer TAŞKIRAN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.