ÖRNEK ÖĞRETMENEVİ

Öğretmenevleri, başımızın tacı öğretmenlerimizin konaklama ve dinlenme ihtiyacının imkânlar ölçüsünde karşılandığı kamu sosyal tesislerindendir. Bu amaç doğrultusunda İnebolu Öğretmenevi kaliteli, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren hizmetleri ile öğretmenevlerinin örnek aldığı, öncü bir kurum haline gelebilme yolunda ilerliyor.

Ziyaret etme imkânı bulduğumuz İnebolu Öğretmenevi, tarihi önemi ve muhteşem doğa güzelliklerine sahip olan İlçede, başta öğretmenler olmak üzere tüm misafirlerini özverili çalışanları ile en iyi biçimde ağırlıyor. Öğretmenevi konuklarına temizlik ve düzeni ile güven veriyor, kaliteli, hizmetiyle de misafirlerin memnuniyetini sağlıyor. İnebolu Öğretmenevi, aynı zamanda çağımızın çağın getirdiği yeniliklere de uyum sağlayarak, bu alanda misafirlerin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, hizmetini sürdürüyor.

İnebolu Öğretmenevi’nin özverili, çalışkan ve liyakat sahibi Müdürü Semra Töredi, hız kesmeden kuruma kattığı yenilikçi hizmetlerle konukların memnuniyetini gözeterek, başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.