SON DAKİKA

POLİS MEDYA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Bu haber 29 Nisan 2019 - 0:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Polis Medya Grubu Sahibi Raşit Karagöz ve Eşi Ziynet Karagöz’ün biricik kızı Özlem Karagöz, bugün en mutlu gününü yaşadı. Özlem Karagöz ve Hakan Çiçek Çifti’nin düğün törenine İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’a vekaleten Esenler İlçe Emniyet Müdürü Hakan Bolat, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Mahmut Şahin, AK Parti İlçe Teşkilat Mensupları Kemal Altın, Bülent Altın, Kastamonu ili Bozkurt ilçesi Şeyhoğlu Köyü Yardımlaşma Derneği Yönetimi olarak Muammer Öztaş, Sivil Toplum Kuruluşları Genel Başkanları, çok sayıda üst düzey Bürokrat ve Polis Medya Ailesi katıldı.

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi Koordinatörü Yavuz Yücel, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı çiftimize tebrik telgrafı ve çiçek gönderdi.

Bir arada olmaktan onur duyduğumuz bu mutlu günde Polis Medya Ailesi olarak Değerli Müdürümüz ve Eşini tebrik eder, Özlem ve Hakan çiftine sonsuz mutluluklar dileriz.

HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polismedya.com.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.