SON DAKİKA

AÇIK ALANLARA SİGARA YASAĞI

ASAYİŞGenelGÜNDEMSAĞLIKSONDAKİKA

POLİS MEDYA’DAN, ÜSTÜN BAŞARILARINDAN DOLAYI POLİS RADYOSU’NA PLAKET

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 15:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Polis Medya Gazetesi çalışanları, “Halkın Sesi Güvenin Simgesi” sloganıyla yayın yapan Türkiye Polis Radyosu’nu ziyaret etti ve gazetenin İmtiyaz Sahibi Raşit Karagöz tarafından plaket takdimi gerçekleştirildi.

Plaket takdimi öncesinde, Türkiye Polis Radyosu program yapımcısı ve sunucu Haluk Haspolat, çalışma arkadaşlarını Polis Medya Gazetesi ekibi ile tanıştırdı. Tanışmanın ardından kurum stüdyoları gezildi. İki kardeş kuruluş yayıncılık ve bu alandaki teknolojik gelişmeler konusunda görüş alış-verişinde bulundular.

Daha sonra Polis Medya Gazetesi adına İmtiyaz Sahibi Karagöz, geçmişten günümüze gelen, evlerimizin değişmeyen hoş nağmelerinin kaynağı olan Polis Radyosu’na, bugünde kadar göstermiş olduğu üstün başarılardan ötürü Türkiye Polis Radyosu’nu temsilen, program yapımcısı ve sunucu Haspolat ve Polis Radyosu ekibine plaket takdim etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen takdimin ardından fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.


Ziyaret sırasında Polis Medya Protokol Müdürü Abdullah Kaplan, Polis Radyosu Anı Defterine şu satırları yazdı; ”Polis Medya Gazetesi çalışanları olarak, Polis Radyosu’nu ziyaret etmenin mutluluğu içindeyiz. Polis Radyosu, polis ile halkı buluşturan, müşfik, sevecen yayınlarıyla Türk Kültürü’ne de ciddi manada hizmet etmektedir. Polis Radyosu’nda genç dinamik ve sahasında uzman arkadaşları görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Gülen yüzlerinin hiç solmaması, hizmetlerinin ve birlikteliklerinin daim olması dileğiyle”

Yayın ağını her geçen gün arttıran Polis Radyosu, tarafsız, adil, birleştirici ve ilkelerinden taviz vermeden, 1952 yılından bu yana yayınlarını sürdürüyor.

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN
www.polisbasin.com
www.polismedya.com.tr
www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.