SON DAKİKA

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU; AİLE İÇİ ŞİDDETE KARŞI ELEKTRONİK KELEPÇE İZLEME MERKEZLERİ KURULACAK

ASAYİŞEĞİTİMGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİ

SALGIN TEDBİRLERİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

ASAYİŞEKONOMİGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİSAĞLIKSİYASETSONDAKİKA

POLİS MEDYA’DAN ZONGULDAK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Bu haber 13 Temmuz 2019 - 22:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Polis Medya Karadeniz Bölge Müdürü Celal Bekiroğlu, Zonguldak Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek gazetemizin son sayısını taktim etti. Komiser Recep Öztürk ve Komiser Yardımcısı Yalçın Çam ile röportaj gerçekleştirdi.

Röportaj’da Komiser Recep Öztürk, gazetemizden duydukları memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti: “ Polis Medya Gazetesi Emniyet Teşkilatına hizmet eden ve tüm teşkilatın sesi olmayı başaran çok başarılı bir gazete. Gerek mizanpajı ile gerek kalitesiyle kendini gösteriyor. Polis Medya olarak Emniyet teşkilatımız ile irtibat halinde olup, görüşmeler sağlayabilmeniz, çoğu zaman bizim dile getirmek isteyip fakat getiremediğimiz hususuları ele alarak sevinçlerimize ortak, eksikliklerimize ise çözüm aramanız bizleri çok mutlu etmekte. Emniyet Teşkilatımıza hizmet eden bir gazetemiz olduğu için çok mutluyuz ve sizlerle gurur duyuyoruz.”

Polis Medya Karadeniz Bölge Müdürü Celal Bekiroğlu’na teşekkürlerini ileten Komiser Recep Öztürk ve Komiser Yardımcısı Yalçın Çam görüşmenin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

ÖZEL HABER: Celal BEKİROĞLU

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.