SON DAKİKA

ŞEHİR GÜVENLİĞİNİN BAŞARILI EMNİYET MÜDÜRÜ SEÇKİN ÇENGELOĞLU

Bu haber 29 Mayıs 2020 - 12:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ve toplumun düzen içerisinde yaşamını sürdürmesi için hukuk ilkeleri içerisinde güvenlik hizmeti sunma misyonu güden, adalet ve güvenlik olgusunun tesisine katkıda bulunan, birey ve toplum odaklı proaktif Polislik anlayışıyla güvenlik hizmeti sunan POLİS TEŞKİLATIMIZ her ilde olduğu gibi KIRKLARELİ ilimizde de büyük ölçüde önemli hizmetler sunmaktadır. Özellikle Vatandaş – Personel Memnuniyetini üst sırada tutan Polislerimiz, KIRKLARELİ İL EMNİYET MÜDÜRÜ SEÇKİN ÇENGELOĞLU, ekibiyle birlikte ‘her yeri güvenli kılma’ hedefi doğrultusunda bir çok başarıya imza atmakta.

Başarılı Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, ‘ Şehir Güvenliği hususunda üstün başarı göstermenin yanı sıra Koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde de vatandaşa en etkili ve hızlı şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

Kırklareli İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu ve ekibini göstermiş oldukları bu yoğun ve anlamlı çalışmalarından ötürü tebrik ediyor ve üstün başarılar diliyoruz.

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.