SON DAKİKA

ŞEHİTLERİMİZİ ANDIK!

Bu haber 18 Mart 2019 - 17:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

18 Mart 2019 Pazartesi günü İstanbul Edirnekapı Polis Şehitliği’nde Çanakkale Zaferi’nin 104. yılı ve şehitlerimizi anma münasebetiyle düzenlenen törene İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Mehmet Baysal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul İl Müftüsü Prf. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Gazi Önder Çelik, Şehit Aileleri Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Türk Hava Yolları, Emekli Subaylar Derneği Genel Başkanlığı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Mehmetçik Vakfı, Polis Medya Ekibinden İmtiyaz Sahibi Raşit Karagöz, Korkmaz Yeşil, Adnan Şener, Hakan Taşkıran, Sümer Taşkıran, Şehit Yakınları ile Üst Düzey Emniyet Mensupları ve Askeri Erkânı katıldı. 

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla start verdi.

Şehit Anıtı önüne çok sayıda çelenk bırakıldı. Ardından Devlet Erkânı, polis şehitliği, kara şehitliği ve hava şehitliğini ziyaret ederek şehit mezarlarına karanfiller bıraktı ve dualar okudu.

Yoğun katılım ile gerçekleşen anma töreni, Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi, Polis Eğitim Kongre Merkezi (PEKOM)’un katılımcılara sunduğu ikramlarla sona erdi. 

Biz de Polis Medya Ekibi olarak Aziz şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. 

HABER: Sümer TAŞKIRAN 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.