SON DAKİKA

Kısmi Kapanma Neyi İçeriyor?

ASAYİŞGÜNDEMPOLİS GÜNDEM

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN KORONAVİRÜS SÜRECİNDEKİ YOĞUN VE BAŞARILI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bu haber 31 Mart 2020 - 18:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Covid-19 ile mücadele sürecinde trafik denetimlerini yoğun ve başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Tüm dünyayı sarsan, çok sayıda ölümlere sebebiyet veren koronavirüs sürecinde Türkiye de, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Bakanlıklarımız ve Bakanlarımız gerçekleştirilen yoğun görüşmelerin ardından geniş çaplı önlemler alarak ülkemizi en az zararla bu süreçten başarılı bir şekilde çıkarma yolunda büyük gayret sarfetmekteler.

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ de bu zor günlerde yoğun ve titiz denetimleriyle vatandaşın sağlığı için sahada önlemler alıyor ve onları virüse karşı sosyal mesafeyi koruma konusunda  bilinçlendiriyor.

65 YAŞ VE ÜSTÜ, KRONİK HASTA VATANDAŞLARIMIZA HİZMET

İçişleri Bakanılığımızın talimatları doğrultusunda Emniyet Teşkilatımız da bu süreçte çok başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Özellikle Vefa Destek Grubu oluşturularak, polislerimizin 65 yaş ve üzeri ve kronik hastalıkları olan vatandaşlara hizmet hız kesmeden yapılıyor.

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ de 65 yaş ve üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın istek ve taleplerini en hızlı şekilde ulaştırıyorlar. Biz de Polis Medya Haber olarak yüklenmiş oldukları ekstra gayret ve üstün başarılarından, yoğun çalışmalarından ötürü tüm Türkiye adına alkışlıyor, kolaylıklar ve sağlıklı günler diliyoruz.

SEN EVDE KAL TÜRKİYEM BİZ SENİN İÇİN VARIZ VE TÜM İHTİYAÇLARINI SAĞLARIZ YETER Kİ SEN EVDE VE SAĞLIKLA KAL.
HAYAT EVE SIĞAR 

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.