SON DAKİKA

TÜRK POLİS TEŞKİLATI, SEN BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZSİN!

Bu haber 10 Nisan 2019 - 13:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

10 Nisan ‘Polis Günü’ Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Bu çerçevede  174. yılına girmiş bulunan Türk Polis Teşkilatı’nın Polis Haftası ülkemizin dört bir yanında coşkuyla kutlandı. 10 Nisan 2019 saat: 9:30’da Taksim Meydanında İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ının katılımıyla gerçekleşen görkemli bir tören düzenlendi. Törende mehter takımı çoşkulu bir gösteri gerçekleştirdi. Bir çok sayıda polisimizin katıldığı kendi günlerinde vatandaşların ilgisi ve katılımı da oldukça yüksekti.

Emniyet Teşkilatından oluşan protokol, kutlama sonrasında Edirne Kapı Polis Şehitliğini ziyaret ederek dualar okudu.

POLİS MEDYA AİLESİ OLARAK, huzurumuzun ve güvencemizin teminatı, Vatanı ve Milleti uğruna canlarını veren gözbebeğimiz olan tüm Emniyet mensuplarına Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve hala görev başında bulunan polislerimize de Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle, minnet ve saygılarımızı sunuyoruz.

HEP BİRLİKTE NİCE KUTLU BAYRAMLARA! İYİ Kİ VARSINIZ

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polismedya.com.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.