SON DAKİKA

BİR ÖRGÜT MENSUBU DAHA TESLİM OLDU

ASAYİŞGÜNDEMSONDAKİKATERÖR

BATAN GEMİDEN 6 KİŞİ SAĞ KURTARILADI

ASAYİŞGenelGÜNDEMSONDAKİKA

TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 175. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Bu haber 10 Nisan 2020 - 23:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk Polis Teşkilatı Türk 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Kuruluşundan bu yana 175 yıl geçti.

Her yıl coşkuyla kutlanan Polis Haftamız maalesef Coronavirüs nedeniyle sosyal mesafe korunarak gerçekleştirildi. Polis haftası gününe özel haberler ve şiirler yazıldı.

Covid-19 sebebiyle Eksta görev icra ederek vatandaşlarımızın eksikliklerini gidermeye yönelik özverili hizmet sunan Emniyet Teşkilatında her birimde sıkı denetimler uygulanıyor.

Bağcılar ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde de Emniyete girişte ilk etapta ateş ölçülmekte ve el antiseptiği yapılmakta ve maske taktırılmakta olup ayrıca gerekli iç birimlere girişlerde de aynı uygulama yapılarak sıkı tedbirler alınmaya devam ediliyor.

Polis Haftası münasebetiyle Polis Medya Haberleri Gazetesi İmtiyaz Sahibi Raşit Karagöz,  175. yıla özel yapılmış olan pasta ile Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftası’nı kutladı.

Soğuk- sıcak, kış-yaz, yağmur-çamur demeden her daim görevinin başında olan fedakarca kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışıp, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir özveriden kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın Kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı POLİS MEDYA HABERLERİ ekibi olarak kutluyoruz.

ÖZEL HABER: Sümer TAŞKIRAN

www.polisbasin.com

www.polismedya.com.tr

www.polismedya.tv

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.