SON DAKİKA

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU; AİLE İÇİ ŞİDDETE KARŞI ELEKTRONİK KELEPÇE İZLEME MERKEZLERİ KURULACAK

ASAYİŞEĞİTİMGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİPOLİSİN SESİ

SALGIN TEDBİRLERİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

ASAYİŞEKONOMİGenelGÜNDEMPOLİS GÜNDEMPOLİS GÜNDEMİSAĞLIKSİYASETSONDAKİKA

Yozgat POMEM’de mezuniyet töreni

Bu haber 19 Mart 2017 - 14:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezinde mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Törende bin 100 öğrenci, yemin ederek mesleğe ilk adımını attı.

Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen törene Yozgat Valisi Aykut Pekmez, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, sivil toplum örgüt temsilcileri ve öğrencilerin aileleri katıldı.

Törende konuşan POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu ise Yozgat POMEM’in 1997 yılında kurulduğunu anımsatarak, “Okulumuz kurulduğu yıldan bu yana emniyet teşkilatına sayıları 10 binleri bulan ülkesinin bölünmez bütünlüğüne inanan, gözünü kırpmadan ülkesi, bayrağı, devleti için şehit olan polis memurları yetiştirmiştir. Türkiye Cumhuriyeti var olduğu sürece de yetiştirecektir.” ifadelerini kullandı.

Kütükoğlu, Yozgat POMEM’de 4 aylık eğitimlerini tamamlayan 18. dönem bin 100 vatan evladını mezun etmenin haklı gururunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.